piątek, 25 marca 2011

Kawa- moja miłość..pierwsza kartka wyzwaniowa:-)

W Krainie Czarów nasz Dobromir Pomysłowy,czyli Siostra wymyśliła temat wyzwania scrapowego-"kawa moja milość".Obudziłam się na ostatnią chwilę i po namowach Siostry oraz dzięki przydasiom od Oli(As281) udało mi się coś skleić.Było to moje pierwsze wyzwanie i tym bardziej pękam z dumy,bo moja kartka zajęła 1 miejsce razem z pracą Yvette (po 13 głosów)..po dogrywce przegrałam,ale frajdę i zaskoczenie miałam ogromne:)

środa, 23 marca 2011

Cytrynowa herbaciarka..optymistycznie:-)

Słońce świeci coraz mocniej i postanowiłam przenieść ten optymizm na herbaciarkę. Z motywem cytrynowym,dół w kropeczki,przybrudzona patynką,pokropkowana delikatnie  i polakierowana Boną Resident.
poniedziałek, 21 marca 2011

Wiooosna!!!! Próbne jajo i kartka,o!

W końcu! Nie mogłam się już doczekać kalendarzowej wiosny i w końcu jest! Mam ochotę topić wstrętną Marzannę w rzece,tak skutecznie,żeby na dobre zima poszła w niepamięć.Póki co,zrobiłam próbne jajo.Wyszło trochę koślawo,jak to u mnie..ale w planie mam kilka następnych..No i kartka wielkanocna.Wyszło jak wyszło..jaki jest koń każdy widzi..;p

niedziela, 20 marca 2011

Leniwa niedziela...adresownik i pudełka po zapałkach.

Jest niedziela i jest tak jak lubię-bez pośpiechu, robię, na co mam ochotę, nic nie muszę...Kończę dziś swojego "zająca" na wymiankę w Krainie Czarów.Każda osoba,która zapisała się na wymiankę,otrzyma prezent niespodziankę od kogoś z forum-nie wiadomo od kogo,bo to jest TAJNE..;p Ja wylosowałam bardzo fajną,pozytywną dziewczynę,która mam wrażenie ucieszylaby się z papierka po cukierku;p Staram się jak mogę,bo chciałabym,żeby nie czuła się rozczarowana prezentem.Jak już będę mogła -oficjalnie pokażę,co przygotowałam.Póki co,w tak zwanym międzyczasie zrobiłam adresownik i dwa pudełeczka po zapałkach. Dodam tylko,że kwiatki na adresowniku sama wycinałam i ciapałam tuszami..;p

środa, 16 marca 2011

Imieniny Izki:-)

Dziś są imieniny mojej najlepszej,najładniejszej,najmądrzejszej,najfajniejszej,
najukochańszej,najzdolniejszej,najkreatywniejszej,
najszczerszej,najsympatyczniejszej,najspokojniejszej,
najmilszej,najżyczliwszej SIOSTRY IZKI. Siostra...Ty wiesz:*

środa, 9 marca 2011

Cukierasy od As281

Dziś spotkała mnie MEGA miła niespodzianka-pocztą przyszedł prezent od Oli-As281.Nawet nie wyobrażacie sobie jak się cieszyłam i jakie odglosy temu towarzyszyły...Po raz kolejny przekonałam się jakie wielkie serce ma Ola i jaką bezinteresowną i pomocną jest osobą...Dziękuję Ci bardzo,bardzo,bardzo. Nie spodziewałam się tylu cudowności i takiej pieknej kartki przez Ciebie wykonanej..i pomyśleć,że nawet candy nie wygrałam,tylko to jest dodatkowy prezent od Ciebie..

poniedziałek, 7 marca 2011

Patchworkowy chustecznik dla malucha:-)

Ciąg dalszy eksperymentu patchworkowego.Tym razem chustecznik dla dziecka.Technika jest dość czasochłonna,ale na tyle fajna,że zrobię kilka innych prac.

Zakładka pachworkowa

Pozazdrościłam pięknych tworków patchworkowych Agatce,ale nie potrafię szyć,dlatego zrobiłam na próbę zakladki. Wyszły pstrokate i kolorowe -w sam raz dla dziecka.Mistrzynią patchworkową jest dla mnie Kasia-dzięki jej kursowi na blogu,udało mi się coś zrobić:-)