poniedziałek, 28 lutego 2011

Pudełko na skarby..w męskim klimacie.

Z góry przepraszam za jakośc zdjęć..jeszcze gorsze,niż zazwyczaj,bo robione telefonem.
Przedstawiam pudełko- świąteczny prezent,ale ..grudniowy. Wszystkie prace świąteczne podlałam kawką.Zalałam laptopa najzwyczajniej i wszystkie fotki poszłyyyy...W miarę wizyt u obdarowanych,postaram się obfocać prezenty telefonem.TO pudełko było zrobione dla faceta,wewnątrz napis "Skarb Jarka" i mnóstwo zdjęć córki wrzuconych luzem.Lakierowane półpołyskiem.Obdarowany cytuję "prawie się wzruszył"-hehehe,faceci...

piątek, 25 lutego 2011

Makowy zegar:-)

Zrobiłam zegar-jest to eksperyment z tłem ciapanym woreczkiem.Widziałam takie COŚ u Alicjanki,która widziala to u Ani Korszewskiej- Dess;-p Tło ciapie się łatwo-a efekt taki,jak na zbliżeniu.Wolałabym cyfry malowane z szablonu-ale dopiero zamówię,więc muszą mi wystarczyć te naklejane.

wtorek, 22 lutego 2011

Przepiśnik..czyli zeszyt na kulinarne odloty:-)

Tak mi się spodobał pomysł na własne zeszyty na przepisy,że zrobiłam kolejny.Tym razem z fartuszkiem:-)

Komplet-sekretnik i ramka na zdjęcie.

Zrobiłam kolejny sekretnik-prawie taki sam jak poprzedni,dla dziewczynki,która nawet imię ma identyczne jak obdarowana poprzedniczka. Tym razem dorobiłam album na zdjęcie.Kartka...bieliźniana:-)

Zrobiłam kartkę w formie bieliźnianej:stanikowo-figowej...Tak na próbę,więc jest jeszcze dość koślawa.Spodobał mi się pomysł znaleziony w necie.Coś dla macho..;p Teraz pozostaje mi wymyślenie jakiegoś wpisu. Macie jakiś pomysł?

wtorek, 15 lutego 2011

Pomoc Kubie...

Odsyłam Was na blog Anieliny...ehh,szkoda gadać. Lepiej nie gadać,tylko brać się za pomoc.
Nie mogę nawet patrzeć na to zdjęcie,bo nasza Dorunia jest bardzo podobna i nie chce się wierzyć,że są ludzie ,którzy posunęłi się do czegoś takiego:-(
Pomóż Kubie -szczegóły TU

wtorek, 8 lutego 2011

Szkatułka różana...przybrudzona patyną

Szkatułka w róże,ale żeby nie wyszła przesłodzona,przybrudziłam ją patynką. Lakierowana półmatem.
Wewnątrz materiał. Wymiary 15*15cm.Stary zegar w retro stylu

Przedstawiam zegar,który jednym się spodoba,innym wcale. Kolory przekłamane-jest bardziej ..brudny? Postarzałam go patyną,lakierowałam półmatem. Stare zdjęcia miały dodać mu lat.Cyferki złote.


wtorek, 1 lutego 2011

Przepiśnik i sekretnik:-)
Dziewczyny zajmujące się scrapem chyba mnie odstrzelą za to,że TO umieszczam w zakładce scrapbooking.To profanacja tego pojęcia,ale do decu też mi nie pasuje;p Przepiśnik dla mnie,bo mój "rodowy" zeszyt pęka w szwach i muszę mieć miejsce na nowe przepisy ( no forum są smakowite). Sekretnik dla Paulinki-przyjaznej duszy mojej córki.